Шкіряний гаманець Hordi

Новинка Шкіряний гаманець Hordi
Protection wallet. Новинка на ринку. Гаманець із захистом від зчитування. Ідеальний гаманець для мінімалістів. Має внутрішнє відділення для карток та зовнішнє для готівки. Готівка тримається з допомогою внутрішніх вшитих магнітів. Родзинкою гаманця є спеціальний механізм захисту від зчитування інформації з кредитних карток.
Передісторія створення гаманця. Крадії та злочинці почали використовувати новий хитрий метод крадіжки, суть якого полягає в наступному: крадій підходить до потенційної жертви зі спеціальним апаратом, і знімає на свій рахунок кошти з безконтактних карток. Зазвичай, при зняті суми до 100 гривень така карта не вимагає пін коду, та варто зауважити що картки є різні. Деякі картки вимагають код при сумі 500+, деякі взагалі не вимагають пін коду. Єдине що може запобігти таким крадіжкам, це спеціальне екрануюче покриття, яке наша команда вшиває в гаманець. Воно блокує радіохвилі, та не дає крадію можливості зняти кошти з картки, поки вона в protection wallet.
Будьте захищені, обираємо наші гаманці!

Всі наші вироби виготовлені виключно вручну (без використання машинки), кожен з них оригінальний і індивідуальний. Так, як шкіра є натуральним, природним матеріалом, то двох однакових виробів практично не буває. Всі вироби виконуються майстром вручну. Ми не використовуємо лазери або верстати. Продукція "Hordi" дуже практична і стійка у використані.


Характеристики товару
Колір Коричневий
Матеріал Натуральна шкіра + екрануюче покриття
Розмір (см) 9*10
  • Артикул: ПВ001
  • Наявність: В наявності
  • 549 ₴