Про нас

Компанія Hordi.flowers створює дивовижні і неповторні флораріуми з сукулентами.


Ми завжди намагаємося досягти ідеальної гармонії в поєднанні форм вічнозелених рослин і матеріалів різних фактур - скла, дерева, або бетону.


Мініатюрні живі сади - справжній прорив в дизайні інтер'єрів і флористики і унікальний напрямок, не тільки на українському ринку, але і на світовому.


Кожен флонікальний і створюється з урахуванням всіх побажань замовника. Ми не повторюємо наші роботи двічі. Якщо Вам сподобався флораріум на нашому сайті, і він є в наявності, Ви зможете його придбати. Але, якщо він вже знайшов свого господаря, ми постараємося відтворити подібний, з огляду на всі Ваші побажання.


Що б подивитися в живу на деякі наші роботи, відвідайте наш магазин на в місті Львів. Там ви зможете не тільки познайомитися з нашою продукцією, але і придбати вподобані товари. При покупці флораріума, рекомендуємо скористатися нашою службою доставки.


Купуючи флораріум в нас Ви отримуєте не тільки цікавий і стильний декор, а й частину нашого натхнення і тепла рук наших флористів. Ми працюємо щоб створювати позитивні емоції для Вас з допомогою наших товарів!


З любов’ю Hordi.flowers!