Пн-Пт: 9:00 - 19:00. Неділя: 10:00 - 16:00
  • Особистий кабiнет
  • / Зареєструватися
Каталог товарiв

Про нас

Компанія Hordi.flowers створює дивовижні і неповторні флораріуми з сукулентами.

Ми завжди намагаємося досягти ідеальної гармонії в поєднанні форм вічнозелених рослин і матеріалів різних фактур - скла, дерева, або бетону. Також ми ніколи не обмежуємося простими геометричними формами. Флораріуми можуть бути, як класичні, скажімо куб так і форму діаманту наприклад.

В асортименті нашого магазину є майже всі види представників сукулентів. Що підкреслює нашу унікальність та клієнтоорієнтованість.

Мініатюрні живі сади - справжній прорив в дизайні інтер'єрів і флористики і унікальний напрямок, не тільки на українському ринку, але і на світовому.

Кожен флораріум унікальний і створюється з урахуванням всіх побажань замовника. Ми не повторюємо наші роботи двічі. Якщо Вам сподобався флораріум на нашому сайті, і він є в наявності, Ви зможете його придбати. Але, якщо він вже знайшов свого господаря, ми постараємося відтворити подібний, з огляду на всі Ваші побажання.

Щоб подивитися вживу на наші роботи, відвідайте наш магазин в місті Львів, що знаходиться недалеко від центру. Там ви зможете не тільки ознайомитися з нашою продукцією, але і придбати вподобані товари. При покупці флораріума, рекомендуємо скористатися нашою службою доставки.

Купуючи флораріум в нас Ви отримуєте не тільки цікавий і стильний декор, а й частину нашого натхнення і тепла рук наших флористів. Ми працюємо щоб створювати позитивні емоції для Вас з допомогою наших товарів!

Будьте в курсі новин та акцій, зареєструвавшись на
наш щотижневий інформаційний бюлетень