Пн-Пт: 9:00 - 19:00. Неділя: 10:00 - 16:00
  • Особистий кабiнет
  • / Зареєструватися
Каталог товарiв

Про нас

Компанія Hordi.flowers створює дивовижні і неповторні флораріуми з сукулентами.


Що таке флораріум у Львові від Hordi flowers:


  • це живі рослини, які будуть радувати вас довгий час;


  • це стильна прикраса будинку і робочого простору;


  • це ідеальний предмет для медитації, який зніме стрес і втому;


  • це подарунок, який припаде до душі.


Ми завжди намагаємося досягти ідеальної гармонії в поєднанні форм вічнозелених рослин і матеріалів різних фактур - скла, кераміки або бетону. Також ми ніколи не обмежуємося простими геометричними формами. Флораріуми можуть бути, як класичні, скажімо куб, так і форми діаманту, наприклад.


В асортименті нашого магазину є майже всі види представників сукулентів. Що підкреслює нашу унікальність та клієнтоорієнтованість.


Мініатюрні живі сади - справжній прорив в дизайні інтер'єрів і флористики. Це унікальний напрямок не тільки на українському ринку, але і на світовому.


Кожен флораріум унікальний і створюється з урахуванням всіх побажань замовника. Ми не повторюємо наші роботи двічі. Якщо Вам сподобався флораріум на нашому сайті, і він є в наявності, Ви зможете його придбати. Але, якщо він вже знайшов свого господаря, ми постараємося відтворити подібний, з огляду на всі Ваші побажання.


Щоб подивитися вживу на наші роботи, відвідайте наш магазин в місті Львів, що знаходиться недалеко від центру. Там Ви зможете не тільки ознайомитися з нашою продукцією, але і придбати вподобані товари. При покупці флораріуму, рекомендуємо скористатися нашою службою доставки.


Купуючи флораріум в нас Ви отримуєте не тільки цікавий і стильний декор, а й частину нашого натхнення і тепла рук наших флористів. Ми працюємо щоб створювати позитивні емоції для Вас з допомогою наших товарів!


Будьте в курсі новин та акцій, зареєструвавшись на
наш щотижневий інформаційний бюлетень