Пн-Пт: 9:00 - 19:00. Неділя: 10:00 - 16:00
  • Особистий кабiнет
  • / Зареєструватися
Каталог товарiв

Умови використання сайту

КОРИСТУВАЦЬКА УГОДА

 

Нижчевикладене є умовами Угоди між компанією “Hordi” – власником цієї сторінки hordi.com.ua (надалі «Продавець») і покупцем («Покупець») про придбання товарів та/або послуг. Якщо Ви не погоджуєтеся з умовами цієї угоди - Ви не зможете придбати наші товари і послуги, тому прочитайте їх будь ласка до моменту залишення своєї заявки на цій сторінці та/або здійснення покупки.

На цій сторінці у компанії – власника (Продавця) Ви можете придбати рослини, квіти, горщики, свічки, кашпо, грунт, керамзит, прикраси, декоративне каміння, інструменти для пересадки рослин, рамки, брошки, шкатулки, підноси, вази, флораріуми, мох, лампи, люстри, добрива, насіння, дзеркала інші елементи декору та інші засоби для домашнього садівництва (далі - товар). 

1.Предмет угоди між Продавцем і Покупцем.

1.1. Ця Користувацька угода (далі угода та/або договір) визначають порядок взаємодії та умови надання Продавцем товарів та/або послуг Покупцеві, ґрунтуючись на його прагненні, бажанні і можливості скористатися послугами та придбати товари, а також на можливості Продавця надати Покупцеві потрібну йому інформацію, укомплектувати і надіслати товар (Замовлення) Покупця на вказану ним адресу або укомплектувати таке замовлення та підготувати його до видачі у магазині Продавця (точці видачі) за адресою: м. Львів, вул. Туган-Барановського, 9а.

1.1.1. Згода на придбання товару означає, що Покупець, незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець), згідно чинного українського законодавства, прийняв та погодився з умовами цього договору публічної оферти, які вказані нижче.

1.2. Дана угода регулює взаємовідносини з Покупцями, що користуватимуться даною сторінкою, розміщеною в мережі Інтернет, тому, будь ласка, уважно ознайомтеся з ними до здійснення покупок.

1.3.Якщо відвідувач сторінки (Покупець) не згоден з цим договором та з усім, що стосується товарів, послуг та інформації, що надаються через цю сторінку або менеджером Продавця засобом телефонного зв’язку, він не зможе придбати  запропонований Продавцем товар та/або скористатися послугами Продавця.

1.4.Власник сторінки (Продавець) зберігає за собою право змінювати дану угоду. Зміна умов вважатиметься дійсною після публікації на сайті і матиме відношення до угод, укладених після дати публікації.

 

2. Статус даної сторінки в мережі Інтернет.

2.1. Дана сторінка є власністю Продавця, і призначена для дистанційного продажу товарів через мережу Інтернет шляхом отримання від Покупця заявки на придбання товару (замовлення). 

2.2.Продавець зберігає за собою право на свій власний розсуд припинити продаж товарів і надання послуг, а також регулювати доступ до придбання будь-яких товарів або послуг.

2.3. Продавець зберігає за собою право змінювати, видаляти або розміщувати на сторінці будь-яку інформацію про товари. Продавець може змінювати ціни на товари та послуги, а також може припинити функціонування або модифікувати будь-які розділи цієї сторінки на свій власний розсуд і без попереднього попередження.

2.4.Використання сторінки для попереднього оформлення замовлення є для відвідувачів безкоштовною послугою.

2.5.Формування та підтвердження замовлення товару на цій сторінці є Договором купівлі-продажу на умовах публічної оферти. 

2.6. Покупець оплачує товар одразу після його замовлення на цій сторінці (у інтернет-магазині). Після надходження коштів на рахунок Продавця, замовлення формується та надсилається Покупцю. Оплата товару можлива також при самовивозі замовлення - у магазині Продавця за адресою: м. Львів, вул. Туган-Барановського, 9а.

2.7. Інформація, розміщена на цій сторінці є загальнодоступною.

2.8. Продавець не несе відповідальності за зміст та достовірність відомостей, наданих Покупцем при оформленні замовлення.

2.9. Власник сторінки має право надсилати Покупцеві по електронній пошті або смс чи/та різного роду месенджери інформацію про стан його замовлення, можливість отримати товар у кур’єра чи у поштовому відділенні.

 

3.Статус покупця.

3.1.Покупцем є фізична особа, фізична особа-підприємець або юридична особа, що оформили попереднє замовлення на даній сторінці, на умовах публічної оферти компанії-власника сторінки.

3.2.Факт оформлення Покупцем попереднього замовлення на цій сторінці (залишення інформації про себе та проставлення відповідних відміток про погодження з цією користувацькою угодою та згодою на обробку персональних даних) означає прийняття ним умов цієї публічної оферти, надає особі статус Покупця і є рівносильним укладенню Договору купівлі-продажу між Продавцем і Покупцем на умовах цієї угоди.

3.3.Покупець несе відповідальність за достовірність наданих при оформленні замовлення відомостей та відсутність претензій третіх осіб щодо цих відомостей. 

 

4. Порядок оформлення, оплати і виконання замовлення.

4.1. Для оформлення замовлення у Продавця, Покупець надає про себе інформацію: Прізвище, ім’я, адресу електронної пошти, номер телефону, реквізити для доставки.

4.2. Інтернет-магазин (Продавець) не редагує інформацію про Покупця. 

4.2.1. Звертаємо увагу, що при відправленні замовлення Покупця, може бути здійснено технічний переклад імені та прізвища Покупця та змінено номер відділення Нової пошти. 

4.3. Покупець може замовити будь-який Товар, представлений на цьому сайті Інтернет-магазину, який є в наявності, а також Товари «під замовлення». Кожен вид Товару  може бути представлений в замовленні в будь-якій кількості, за винятком Товару, який є в обмеженій кількості, про що вказується на цьому сайті Інтернет-магазину.

4.4. У разі відсутності замовленого Товару, Продавець інформує про це Покупця. У разі  відсутності замовленого Товару, Покупець має право замінити його на аналогічний, відмовитися від даного Товару або анулювати Замовлення. 

4.5. Покупець повинен перевірити вміст пакунку у відділенні поштового зв’язку, та переконатись що вміст отриманого пакунку відповідає його Замовленню. Лише в такому випадку Продавець несе відповідальність за вміст надісланого Покупцю пакунку (Замовлення)

4.6. Оператор поштового зв’язку (Нова пошта, Укрпошта, інші оператори поштового зв’язку та кур’єрські служби) несе відповідальність за цілісність пакунку (Замовлення) та гарантує відшкодування коштів за пошкоджений крихкий вантаж, тільки за умови огляду пакунку у відділенні оператора поштового зв’язку в момент його отримання Покупцем.

4.7. Покупець здійснює оплату Товару у відповідності з обраним при оформленні Замовлення на цьому сайті Інтернет-магазину способом.

4.8. Продавець та Покупець усвідомлюють, що оплата Товару може бути проведена банківськими установами протягом трьох банківських днів. Оплата товару вважається здійсненою у момент надходження коштів на рахунок Продавця.

4.9. Продавець залишає за собою право змінювати доступні способи оплати, що відображається на сайті Інтернет-магазину.

4.10. Замовлення, сформоване для самовивозу Покупцем з магазину Продавця, яке не отримане та не оплачене ним протягом трьох днів анулюється. 

5. Порядок доставки Замовлення.

5.1. Доставка Товарів здійснюється у відповідності до обраного Покупцем, на цьому сайті Інтернет-магазину, способу доставки та даних Покупця для доставки. Разом з товаром Продавець надає Покупцю усі необхідні документи, передбачені Законодавством України.

5.2. Покупець може обрати будь-який із можливих способів отримання Замовлення: 

  • Самовивіз Замовлення з точки видачі за адресою: м. Львів, вул. Туган-Барановського, 9а;

  • Самовивіз Замовлення з відділення «Нова пошта»;

  • Адресна доставка Замовлення по Україні;

  • Кур'єрська доставка Замовлення по Львову;

5.3. Покупець може замовити доставку Товару на власне ім'я та адресу (відділення «Нова пошта»), а також на ім'я та адресу третіх осіб. 

6. Права та обов'язки сторін 

6.1. Продавець має право в односторонньому порядку призупинити надання послуг по даному Договору у випадку порушення Покупцем умов даного Договору.

6.2. Покупець зобов'язаний: своєчасно оплатити та отримати Замовлення на умовах даного Договору. 

6.2.1. Якщо Замовлення не отримане в день прибуття замовлення у відділення поштового зв’язку, Продавець не несе будь-якої відповідальність за отриманий Покупцем товар та його якість. 

 

7.Доступ до інформації про Покупця.

7.1. Інформація, надана Покупцем є конфіденційною.

7.2. Продавець використовує інформацію про Покупця виключно для забезпечення виконання замовлення Покупця (наприклад, для відправки повідомлень Покупцеві про хід виконання замовлення, тощо) та у випадках, вказаних в цій угоді.

7.3. Інформація про Покупця може бути передана лише підрядникам Продавця, постачальникам та компаніям, які здійснюють поштові відправлення, задля належного та своєчасного виконання замовлення Покупця.

7.4. Продавець зобов’язується належним чином зберігати інформацію про Покупця.

 

8. Відповідальність.

8.1. Єдиний і максимальний розмір відповідальності Продавця з будь-якої причини, буде обмежено сумою, сплаченою Покупцем для придбаних конкретних товарів та послуг. Продавець та будь-які з його партнерів, дилерів або постачальників не несуть відповідальності за будь-який непрямий, спеціальний, випадковий, або подальший збиток, (включаючи збитки в бізнесі, зменшення прибутків, судові справи, або подібні витрати та збитки), незалежно від того, що вони базувалися на порушенні контракту, порушенні гарантії, недбалості (включаючи халатність), в результаті використання товару. Будь-які можливі судові спори здійснюються в судах України. 

8.2. Продавець не несе жодної відповідальності за стан рослин, горщиків та інших товарів після 5 днів з моменту вчасного отримання Замовлення Покупцем.  

8.3. Продавець не несе відповідальність за стан Товару, який зберігався в недопустимих умовах (вологість, освітлення і.т.д).

8.4. Продавець не несе відповідальність за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення, затримку і перебої в обробці Замовлення та доставці товару, які відбулися з причин, що знаходяться поза сферою його контролю, неналежне виконання своїх обов'язків третіми особами чи компаніями, пов'язаними з виконанням Замовлення (в.т.ч. оператором поштового зв’язку, банківськими установами, транспортними компаніями).

8.5. У випадку настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов даного Договору.

8.5.1. Під обставинами непереборної сили для цілей даного Договору розуміють події, що мають надзвичайний та непередбачуваний характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню даного Договору, настання яких сторони не мали змоги передбачати або уникнути розумними способами.

9. Обмін на повернення

9.1.  Обмін або повернення товару з розділів «Горщики», «Скляні форми», «Еко-сумки», «дзеркала» можливе протягом 14 днів, без врахування дня покупки.  

9.2. Обмін або повернення товару проводиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вид (в.т.ч., якщо рослина жива та не загинула), збережено цілісність оригінального пакування товару, споживчі властивості, пломби, ярлики та розрахунковий документ, виданий Продавцем разом з товаром.

9.3. У разі дотримання вимог п. 9.2., якщо на момент обміну або повернення, потрібного товару немає у продажу, Покупець  має право розірвати договір купівлі-продажу та повернути товар і одержати назад гроші.

9.4. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та ст. 707 Цивільного кодексу України:

- живі рослини не підлягають обміну або поверненню так, як живі рослини відносяться до товарів, які швидко псуються, дуже швидко приходять в нетоварний вигляд і зберегти їх товарний вигляд або властивості можливо тільки в спеціальних умовах і при правильному догляді. Скарга на якість живих рослин може бути прийнята протягом 1-єї доби після покупки (саме цього часу може вистачити для псування рослин без належного догляду і дотримання умов зберігання).
10. Інші умови

10.1. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опублікована і повинна застосовуватися та тлумачитися відповідно до законів України. Всі дії повинні здійснюватися в рамках обмежень, викладених в Розділі 6. У випадку, якщо що-небудь пов’язане з цією сторінкою або Продавцем, вступає в конфлікт або протиріччя з цією угодою, дана угода є пріоритетною.

10.2. Продавець надсилає Покупцю конкретний вид рослини, а не конкретну рослину, відображену на фото на цьому сайті

10.3. Кожен горщик чи скляна форма виконується майстром вручну і є неповторними. Горщик або форма може відрізнятись візерунком, розміром до 3 см, або іншими дрібними деталями, але не формою чи кольором.

10.4. В наборах Продавець надсилає Покупцю рандомний (випадковий) набір різних сукулентів (рослин), без можливості обрати конкретні рослини.

10.5. Усі композиції (флораріуми, горщики з рослинами) надсилаються Покупцю в розібраному вигляді.

 

Покупець ознайомився і визнає умови цієї Угоди до здійснення покупки товару.

11. Контактні дані Продавця

+380968866668

hordi.com.ua

r.hordi.lemberg@gmail.com

м.Львів, вул. Туган-Барановського, 9а.


Будьте в курсі новин та акцій, зареєструвавшись на
наш щотижневий інформаційний бюлетень